این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد


پرفسور ابولفضل درویزه

دکتر جواد مرزبان راد


پرفسور مجتبی موسوی نائینیان

دکتر علیرضا رستگار ریاست IFIA


پرفسور محمدعلی عبدلی


دکتر علی قدوسیان


دکتر پیام هوشمند


دکتر مهرداد فوج لعلی
 

 
 
پوستر همایش


 
فراخوان جذب نیرو جهت تکمیل کادر فنی دبیرخانه همایش
احترامآ به استحضار میرساند، دبیرخانه همایش جهت تکمیل کادر فنی خویش نیازمند افراد ذیل می باشد. 🔸 شخصی که مسلط به ماکرو نویسی در اکسل باشد. 🔸 کارمند ساده که حداقل دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دانشجوی آن مقطع و یا نسبت به کنفرانس یا مقاله نویسی آگاهی نسبی داشته باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
1395/05/04 ادامه مطلب


🔴🔴🔴🔴🔴 چاپ مقالات همایش در مجله ISI 🔴🔴🔴🔴🔴
احترامآ به استحضار میرساند با توجه به رایزنی های صورت گرفته توسط دبیر محترم اجرایی کنفرانس جناب آقای دکتر هوشمند با سردبیر برخی از مجلات ISI مبنی بر چاپ مقالات ارسالی به همایش مقرر گردید مقالات پذیرفته شده در یکی از مجلات آی اس آی مورد تایید وزرات علوم به چاپ برسد. جهت کسب اطلاعات بیشتر، از مسیر زیر اقدام نمایید. با تشکر مسیر: ورود به کنترل پنل خویش + هزینه های جانبی + خدمت اول
1395/03/22 ادامه مطلب


 ⛔️⛔️⛔️ ارسال مرسولات شرکت کنندگان ⛔️⛔️⛔️
بسته های حاوی تاییدیه و سی دی مجموعه مقالات دیروز شنبه مورخ 8 خرداد ماه تحویل پست گردید و لیست کدهای پیگیری آن در ادامه مطلب قرار گرفت.
1395/03/09 ادامه مطلب


 ✳️✳️✳️گزارش برگزاری کنفرانس / استقبال بی نظیر از کنفرانس✳️✳️✳️
اولین کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در مهندسی مکانیک، مکاترونیک و بیومکانیک در روز پنج شنبه ۶ خرداد ۹۵ در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد. تعداد مقالات رسیده به دبیرخانه کنفرانس ۷۶۱ مقاله بود که تعداد ۴۸۶ مقاله مورد پذیرش کمیته داوران کنفرانس قرار گرفت. در روز برگزاری، بیش از ۴۰۰ نفر در کنفرانس حضور یافته و با شرکت در پنل های سخنرانی از آخرین دستاوردهای نوین پژوهشی در مهندسی مکانیک، مکاترونیک و بیومکانیک آگاه گشتند. ۱۶۵ محقق در 14 پنل تخصصی (صبح و بعداز ظهر) در بخش سخنرانی و ۲۰۵ محقق در بخش پوستر، مقالات خود را معرض نمایش و ارائه قرار دادند. در پایان و در مراسم اختتامیه از ۳۰ مقاله برگزیده در دو بخش سخنرانی و پوستر تقدیر بعمل آمد. امیدواریم که قدر این نعمت را بدانیم و لایق عنایت و مهر و محبت تک تک شما استاتید و محققان گرامی باشیم.
1395/03/07 ادامه مطلب


 🔴🔴🔴 رئیس مرکز تحقیقات کاربردی پلیس راهور ناجا 🔴🔴🔴
حضور رئیس مرکز تحقیقات کاربردی پلیس راهور ناجا سرهنگ شهریار بصیرت و هیئت همراشان در مراسم اختتامیه کنفرانس
1395/03/05 ادامه مطلب


 ⛔️⛔️⛔️⛔️ برنامه زمانبندی روز کنفرانس ⛔️⛔️⛔️
احترامأ به استحضار می رساند برنامه زمانبندی روز کنفرانس هم اکنون در ادامه مطلب قابل دانلود میباشد.
1395/03/04 ادامه مطلب


 🔴 نکته ی مهم در مورد حضور و یا عدم حضور محققین در روز کنفرانس 🔴
احتراما به استحضار میرساند پژوهشگرانی که داخل پنل کاربری خود نوع حضور خود را بصورت (غیر حضوری) انتخاب نموده اند،چنانچه در روز کنفرانس حضور داشته باشند به هیچ عنوان از طرف اعضای دبیرخانه پذیرش نخواهند شد .فلذا در صورت تمایل به حضور میتوانید با مراجعه به پنل کاربریتان از طریق مسیر زیر نوع حضورتان را تغییر دهید. 🔷ورود به پنل کاربری + ورود به منوی ویرایش مشخصات +‌تغییر نوع حضور خود از غیر حضور به حضور همچنین محققینی که به صورت حضوری ثبت نام نموده اند و به هر علتی نمیتوانند در روز کنفرانس حضور داشته باشند میبایست با مراجعه به پنل کاربری خود و از طریق مسیر مذکور نوع حضور خود را به (غیر حضوری) تغییر دهند در غير اينصورت پکیج كنفرانس برايشان پست نخواهد شد. همچنین لازم بذکر است، مزایای حضور در کنفرانس بی شک بیشتر از عدم حضور بوده، بهمین جهت سعی بر حضور در کنفرانس داشته باشید.
1395/03/04 ادامه مطلب


 زمانبندی اولیه و مکان دقیق روز برگزاری کنفرانس
احترامأ به استحضار میرساند زمان برگزاری کنفرانس، روز پنجشنبه 06 خرداد ماه میباشد و محققین گرامی فقط و فقط میبایست از درب خیابان رشت (خیابان ولیعصر، بین چهارراه ولیعصر و خیابان آیت الله طالقانی)، جنب دانشکده مهندسی برق و مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر ورود داشته باشند. بنابرین از ورود محققین به دانشگاه از دیگر درب ها ممانعت بعمل خواهد آمد.
1395/03/03 ادامه مطلب


 برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی و تحلیل ویژگی های محصول کنترل کننده انفجار سوخت
احترامأ به استحضار پژوهشگران محترم میرساند کارگاه آموزشی " آشنایی و تحلیل ویژگی های محصول کنترل کننده انفجار سوخت" توسط مهندس سید سلمان حسینی برگزار میگردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
1395/02/28 ادامه مطلب


تمدید مهلت ارسال مقالات
بنا به درخواست پژوهشگران و دانشجویان گرامی مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام و تاریخ ارسال مقالات، شورای سیاست گذاری اولین کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در مهندسی مکانیک، مکاترونیک و بیومکانیک، تاریخ دریافت مقالات را تا پایان روز 5شنبه مورخ 1395/02/31تمدید نمود.
1395/02/24 ادامه مطلب


 کارگاه آموزشی تدوین استانداردهای ملی و بین المللی
حترامأ به استحضار پژوهشگران محترم میرساند کارگاه آموزشی "کارگاه آموزشی تدوین استانداردهای ملی و بین المللی"، توسط دکتر مجید نوری و امیر افکار برگزار میگردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
1395/02/19 ادامه مطلب


 کارگاه آموزشی آشنایی با موارد و سیستم های هوشمند و کاربردهای آن در پژوهش و صنعت
احترامأ به استحضار پژوهشگران محترم میرساند کارگاه آموزشی "کارگاه آموزشی آشنایی با موارد و سیستم های هوشمند و کاربردهای آن در پژوهش و صنعت"، توسط مهندس مهناز کرباسی و مصطفی پهلوانی برگزار میگردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
1395/02/19 ادامه مطلب


 کارگاه آموزشی آشنایی با الگوریتم طراحی خودرو از ایده تا محسابات
احترامأ به استحضار پژوهشگران محترم میرساند کارگاه آموزشی "آشنایی با الگوریتم طراحی خودرو از ایده تا محسابات"، توسط مهندس وحید رستگار و مصطفی پهلوانی برگزار میگردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
1395/02/19 ادامه مطلب


آشنایی و معرفی جعبه دنده اتوماتیک AL4 و تحلیل و بررسی سیستم های انتقال قدرت اتوماتیک (AT) و جعبه دنده خودروهای هیبریدی E-CVTT
احترامأ به استحضار پژوهشگران محترم میرساند کارگاه آموزشی "آشنایی و معرفی جعبه دنده اتوماتیک AL4 و تحلیل و بررسی سیستم های انتقال قدرت اتوماتیک (AT) و جعبه دنده خودروهای هیبریدی E-CVTT" توسط دکتر مهرزاد کشتکار و مهندس وحید رستگار برگزار میگردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
1395/02/17 ادامه مطلب


برگزاری کارگاه آموزشی تکنولوژی های نو در صنعت موتور سیکلت
احترامأ به استحضار پژوهشگران محترم میرساند کارگاه آموزشی "تکنولوژی های نو در صنعت موتور سیکلت" توسط دکتر جواد مرزبان راد و مهندس شبنم رحیم نژاد برگزار میگردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
1395/02/17 ادامه مطلب


⛔️⛔️یکسان سازی نام نویسنده مسئول، نویسندگان همکار و عنوان مقاله در پنل کاربری جهت صدور گواهی پذیرش⛔️⛔️
🔷محقق گرامی با توجه به اینکه گواهی پذیرش مقالات بر اساس اطلاعات موجود در پنل کاربری شرکت کنندگان (نه اطلاعات موجود در مقاله) صادر می گردد، لذا از شرکت کنندگان گرامی درخواست میگردد چنانچه نام نویسندگان همکار خویش را زمان ثبت نام و ارسال مقاله در قسمت "مشخصات نویسنده" درج ننموده است، هرچه سریعتر اقدام به اضافه نمودن نویسندگان همکار نماید. برخی از محققین بر این گمان می باشند که گواهینامه ها مطابق با اسامی موجود در مقاله صادر میشوند، که این گمان مردود میباشد. در غیر اینصورت دبیرخانه همایش هیچ مسولیتی را برعهده نخواهد گرفت و نسبت به صدور گواهی مجدد معذور خواهد بود. 🔷مسیر اصلاح: ورود به کنترل پنل + هزینه ی مقاله + مشاهده و ویرایش فایل اصل مقاله + مشخصات نویسنده
1395/02/13 ادامه مطلب


🔷🔷 حمایت رسمی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان از کنفرانس 🔷🔷
احترامأ به استحضار میرساند، با توجه به جلسه صورت گرفته توسط دبیر محترم اجرایی کنفرانس با ریاست محترم باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، جناب پرفسور کریم زارع مبنی بر حمایت علمی و معنوی باشگاه، این نهاد علمی حمایت و مشارکت علمی خویش از کنفرانس را بصورت رسمی در پایگاه اطلاع رسانی خویش اعلام نمود. امید است با بهره گیری از تجارب علمی و عملی اعضای این باشگاه، گام های والاتری را در جهت پیشبرد اهداف متعالی کشور عزیزمان، ایران برداریم.
1395/01/30 ادامه مطلب


کانال تلگرام کنفرانس راه اندازی شد.
به استحضار محققان گرامی می رساند جهت سهولت دسترسی به اخبار کنفرانس، کانال رسمی آن در تلگرام راه اندازی شد.
1395/01/27 ادامه مطلب


🔶🔶 عدم تفاوت در گواهي‌هاي پذيرش مقالات 🔶🔶
به اطلاع نويسندگان مقاله‌هاي پذيرفته‌شده (شفاهي و پوستر) مي‌رساند که گواهي ارائه اين دو نوع پذيرش در کنفرانس، يکسان صادر مي‌شود و هيچ تفاوتي با هم ندارند.
1395/01/26 ادامه مطلب


راهنمای اسکان شرکت کنندگان
احترامأ دبیرخانه همایش، ضمن قدردانی از استقبال ‏گسترده محققان، اساتید و دانشجویان گرامی جهت شرکت در کنفرانس و ارائه مقاله، تعدادی از خوابگاه های خودگردان دانشگاه امیرکبیر که نزدیک به محل برگزاری همایش بوده را جهت اسکان ‏پژوهشگران گرامی با هزینه بسیار اندک هماهنگ نموده است.
1395/01/17 ادامه مطلب


قابل توجه محققین و پژوهشگران گرامی ****مــــهم****
ا عنایت به تجربه دبیرخانه کنفرانس بین المللی در برگزاری ادوار کنفرانس، نکات با اهمیتی را به اطلاع پژوهشگران می رساند. این موارد در ارتباط با چگونگی عضویت در سایت، اطلاعاتی درباره تدوین و ارسال مقالات، شرایط و مسایل صدور گواهینامه های کنفرانس، اطلاعاتی درباره هزینه های کنفرانس و ...
1394/12/05 ادامه مطلب


 چاپ مقالات در مجله "Journal of Computational & Applied Research in Mechanical Engineering"
پژوهشگران گرامی، با توجه به رایزنی های صورت گرفته توسط دبیر محترم اجرایی کنفرانس با سردبیر محترم مجله ذکر شده مقرر گردید، مقالات برتر انتخاب شده از سوی کمیته علمی همایش بعداز بررسی مجدد در شورای دبیران مجله، خارج از نوبت عادی، به چاپ برسند.
1394/12/02 ادامه مطلب


 چاپ مقالات در مجله "Journal of Advanced Design and Manufacturing Technology"
پژوهشگران گرامی، با توجه به رایزنی های صورت گرفته توسط دبیر محترم اجرایی کنفرانس با سردبیر محترم مجله ذکر شده مقرر گردید، مقالات برتر انتخاب شده از سوی کمیته علمی همایش بعداز بررسی مجدد در شورای دبیران مجله، خارج از نوبت عادی، به چاپ برسند.
1394/12/02 ادامه مطلب


 چاپ مقالات در مجله "International Journal of Mechatronics,Electrical and Computer Technology"
پژوهشگران گرامی، با توجه به رایزنی های صورت گرفته توسط دبیر محترم اجرایی کنفرانس با سردبیر محترم مجله "ذکر شده مقرر گردید، مقالات برتر انتخاب شده از سوی کمیته علمی همایش بعداز بررسی مجدد در شورای دبیران مجله، خارج از نوبت عادی، به چاپ برسند.
1394/12/02 ادامه مطلب


 چاپ مقالات برتر در مجله "شریف نامه مکانیک "، دانشگاه صنعتی شریف
پژوهشگران گرامی، با توجه به رایزنی های صورت گرفته توسط دبیر محترم اجرایی کنفرانس با سردبیر محترم مجله "شریف نامه مکانیک " مقرر گردید، مقالات برتر انتخاب شده از سوی کمیته علمی همایش خارج از نوبت عادی مجله، در مجله ذکر شده چاپ گردد و ...
1394/12/02 ادامه مطلب


 چاپ مقالات برتر همایش در مجله "صوت و ارتعاشات"
پژوهشگران گرامی، با توجه به رایزنی های صورت گرفته توسط دبیر محترم اجرایی کنفرانس با سردبیر محترم مجله "صوت و ارتعاشات" مقرر گردید، مقالات برتر انتخاب شده از سوی کمیته علمی همایش خارج از نوبت عادی مجله، در مجله ذکر شده چاپ گردد.
1394/12/02 ادامه مطلب


 چاپ مقالات برتر همایش در مجله "Applied Research Journal""
پژوهشگران گرامی، با توجه به رایزنی های صورت گرفته توسط دبیر محترم اجرایی کنفرانس با سردبیر محترم مجله "Applied Research Journal" مقرر گردید، مقالات برتر انتخاب شده از سوی کمیته علمی همایش خارج از نوبت عادی مجله، در مجله ذکر شده چاپ گردد.
1394/12/02 ادامه مطلب


تبریک دبیرخانه کنفرانس به مناسبت فرا رسیدن هفته مهندس
دبیرخانه اولین کنفرانس بین المللی در مهندسی مکانیک، مکاترونیک و بیومکانیک هفته مهندس را به تمامی مهندسان عزیز و همچنین پژوشگران گرامی تبریک و تهنیت عرض مینماید. و همچنین حضور گرانقدر همه پژوهشگران علاقمند به پژوهش را در روز کنفرانس مغتنم شمرده و همواره در پی بهره ­گیری از تجربیات و نظرات ارزشمند همه عزیزان در جهت پیشبرد اهداف متعالی کشور بوده ...
1394/12/01 ادامه مطلب


مشارکت علمی کمیسیون ملی یونسکو "Iranian National Comission" با اولین کنفرانس بین المللی مهندسی مکانیک، مکاترونیک و بیومکانیک
پژوشگران گرامی، احترامأ به استحضار میرساند با توجه به مکاتبات صورت گرفته توسط دبیرخانه کنفرانس با کمیسیون ملی یونسکو مبنی بر مشارکت علمی فی مابین، امروز مورخه 20/11/94 آن کمیسیون محترم موافقت رسمی و کتبی خویش را اعلام نمود.
1394/11/20 ادامه مطلب


 ثبت نام کنفرانس با تخفیف ویژه برای اعضای فدراسیون مخترعان و نخبگان
احترامأ به استحضار میرساند. با توجه به تصمیمات صورت گرفته در سومین جلسه شورای سیاستگذاری کنفرانس، مقرر گردید تخفیفی به میزان 50% برای اعضای موقت و دائمی فدراسیون بین المللی مخترعان جهان در نظر گرفته شود. با ادامه مطلب مراجعه گردد.
1394/11/18 ادامه مطلب


 پیام دبیر اجرایی کنفرانس، دکتر پیام هوشمند
در راستای نیل به افق های برتر کشور، دانشگاه جامع علمی کاربردی مینو و همچنین کنفدراسیون بین المللی مخترعان جهان (IFIA) از تمامی اساتید، دانشجویان و پژوهشگران برجسته کشور جهت برگزاری اولین کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در مکانیک، مکاترونیک و بیومکانیک دعوت به عمل آورده تا همگان، نظاره گر آخرین دستاوردهای پژوهشی در علم مهندسی مادر، یعنی مهندسی مکانیک باشند.
1394/11/05 ادامه مطلب


 مصاحبه خبر گزاری کتاب با دبیر شورای سیاستگذاری کنفرانس، دکتر مهرداد فوج‌لعلی
دکتر مهرداد فوج‌لعلی، پژوهشگر برتر سال 1394 و دارنده سه مدال طلا از مسابقه اختراعات اینپکس آمریکا در سال 2015 در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) درباره وضعیت تولید کتاب‌های پژوهش‌محور در حوزه‌های تخصصی و دانشگاهی اظهار کرد:...
1394/11/05 ادامه مطلب


 سخن ریاست محترم کنفرانس، دکتر جواد مرزبان راد
با استعانت از درگاه حضرت حق، اولین دوره کنفرانس بین‌المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در مهندسی مکانیک، مکاترونیک و بیومکانیک توسط انجمن بین‌المللی مخترعان جهان و دانشگاه جامع علمی کاربردی مینو با همکاری کمیته دائمی همایش در اردیبهشت ماه 1395 برگزار می‌گردد.
1394/11/02 ادامه مطلب


 فراخوان برگزاری کارگاه های آموزشی
احترامأ به استحضار میرساند دبیرخانه کنفرانس قصد دارد امکان برگزاری کارگاه های آموزشی را در حوزه محورهای کنفرانس فراهم نماید. لذا از کلیه افراد حقوقی و حقیقی دعوت میشود درخواست خود (شامل موضوع کارگاه، سرفصل و موارد مربوطه) را به همراه رزومه به آدرس ایمیل کنفرانس ارسال نمایند.
1394/11/02 ادامه مطلب


 قابل توجه محققین و پژوهشگران گرامی
با توجه به تصمیمات شورای سیاستگذاری کنفرانس مبنی بر نوع مقالات ارسالی، فقط مقالاتی که کامل میباشند مورد قبول دبیرخانه کنفرانس خواهند گرفت و به داوران محترم کنفرانس جهت داوری ارسال خواهد شد. لطفأ از ارسال چکیده خالی خودداری نموده و مقاله کاملتان را ارسال نمایید. با سپاس دبیرخانه کنفرانس
1394/10/16 ادامه مطلب


 رعایت اخلاق علمی و حرفه ای در نگارش مقالات
باعنایت به حضور اساتید برجسته وارزشمند کشور وحمایت رسمی نهادهای مختلف علمی واجرایی معتبر وجایگاه بسیار مهم جامعه متعهد علمی دانشگاهی کشور،رعایت اخلاق حرفه ای واصول اولیه علمی از الزامات تهیه وارسال آثار علمی پژوهشی می باشد
1394/10/16 ادامه مطلب


 درخواست داوری و صدور گواهی زود هنگام
احترامأ به استحضار میرساند، آندسته از پژوهشگرانی که درخواست داوری و صدور گواهینامه زود هنگام را دارند میبایست بعدآ از ثبت نام در کنفرانس و ارسال مقاله در پنل کاربری خویش ایمیلی با عنوان "درخواست داوری زود هنگام" به پست الکترونیکی کنفرانس ارسال نمایند و...
1394/10/15 ادامه مطلب


 دانشگاه جامع علمی کاربردی مینو بهمراه کنفدراسیون بین المللی مخترعین جهان برگزار میکند
به استحضار می رساند دانشگاه جامع علمی کاربردی مینو (مرکزخرمدره) بهمراه دفتر کنفدراسیون بین المللی مخترعین جهان در ایران و همچنین مشارکت دیگر دانشگاه ها و موسسات پژوهشی کشور، اولین کنفرانس بین المللی یافته های نوین پژوهشی در مکانیک، مکاترونیک و بیومکانیک را برگزار می نماید.
1394/10/14 ادامه مطلب


 فراخوان عضویت در کمیته داوران کنفرانس
دومین جلسه شورای سیاستگذاری همایش با شرکت اعضای این کمیته برگزار گردید. در این جلسه در رابطه با چگونگی استفاده از پتانسیل های سایر دانشگاه‏های کشور در امر داوری مقالات تصمیماتی اتخاذ شد.
1394/10/13 ادامه مطلب


 مزایا ی شرکت در کنفرانس
به اطلاع شرکت کنندگان کنفرانس می رساند مزایا ی شرکت در کنفرانس به شرح زیر اعلام شد:
1394/09/03 ادامه مطلب


 اطلاعیه: نمایه سازی مقالات در سایت مرجع دانش (سیویلیکا)
طبق هماهنگی های به عمل آمده با سایت مرجع دانش (سیویلیکا) که بانک مقالات علمی کشور می باشد، تمامی مقالات فارسی تایید شده این کنفرانس در سایت مذکور نمایه خواهد شد.
1394/09/03 ادامه مطلب


 اطلاعیه: نوع مقالات مورد پذیرش کنفرانس
بنا بر تصمیم کمیته علمی کنفرانس، مقالات در قالب های ذیل که در راستای محورهای کنفرانس باشند، مورد پذیرش واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت
1394/09/03 ادامه مطلب


 امکان دریافت گواهی پذیرش و CD کنفرانس بدون حضور فیزیکی فراهم شد.
به اطلاع می رساند با تمهیدات اندیشیده شده توسط دبیر خانه اجرایی کنفرانس، آندسته از مقاله دهندگانی که امکان حضور فیزیکی در روز کنفرانس را ندارند این دبیر خانه گواهی پذیرش و حضور آنها را به همراه سی دی پروسدینگ به آدرسی که در هنگام ثبت نام درج شده است ارسال می نماید لذا خواهشمند است شرکت کنندگان در هنگام ثبت نام در تکمیل نمودن اطلاعات مربوطه دقت نمایند.
1394/09/03 ادامه مطلب


 آغاز به کار وب سایت و سامانه ثبت نام و دریافت مقالات
با استقرار دبیرخانه، کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در مکانیک، مکاترونیک و بیومکانیک به طور رسمی کار خود را آغاز نمود.
1394/09/01 ادامه مطلب


::آخرین مهلت ارسال مقالات::  تا 6 اردیبهشت ماه 95

::مهلت واریز هزینه ها::          
تا 25 اردیبهشت ماه 95

::زمان برگزاری کنفرانس::       6  خــــرداد  مــاه   95

::مکان برگزاری کنفرانس::       
دانشگاه صنعتی امیر کبیر
دبیرخانه کنفرانس
آدرس دبیرخانه دائمی: تهران، خیابان مجیدیه جنوبی، خیابان نوکل، پلاک 3، واحد 7 کدپستی: 1631916319
تلفن دبیرخانه در ساعات دارای: 77495498- 77248117
تلفن ضروری در ساعات غیر اداری: 
 09010879535
ایمیل کنفرانس:
 info@mechconf.ir
توجهنظر به اینکه کنفرانس دارای داوری زود هنگام می باشد مقالات پس از دریافت، داوری شده و نتایج سریعا اعلام خواهد شد.

جمعه 07 آبان ماه 1395

 
پرفسور مجید عباسور، دانشگاه صنعتی شریف
پرفسور فرزام فرهمند، دانشگاه صنعتی شریف
دکــتر علـیرضا یزدی زاده، رئیس انجمن مکاترونیک ایران و معاون برنامه ریزی گروه مپنا
پرفسور امیر حسین دوایی، معاون فناوری و نواوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
 پرفسور مــحمد شـــــیشه ســــاز،  دانـــشگاه شهید چمران اهواز 

دکتر عباس ملکی معاون فرهنگی و عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف 


پرفسور منوچهر راد، عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف
 
Prof. Serkan Dağ  Middle East Technical University,Ankara TURKEY
برگزار کنندگان
حامیان